اداره بهزیستی چالوس

روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت

اسلاید شو

۸ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

خجسته باد پیوند نبوت و امامت در نقطه اوجی به نام غدیر خم که غدیر، گره محکمی است برای رشته دیانت.

عید غدیر خم بر تمام شیعیان جهان مبارک باد.

روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۳۰ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۴۹
بهزیستی چالوس


جلسه هم اندیشی رابطان اجتماعی دستگاههای مرتبط با همت اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان چالوس، جهت پیشگیری از خودکشی و بررسی عوامل خطر آفرین و عواقب آن برای جامعه در سالن کنفرانس این اداره برگزار شد.

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۳۰ شهریور ۹۵ ، ۰۱:۳۸
بهزیستی چالوس

عید قربان روز بندگی و بخشودگی مبارک باد.

روابط عمومی اداره بهزبستی شهرستان چالوس

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۲۱ شهریور ۹۵ ، ۲۳:۱۴
بهزیستی چالوس

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس، مراسم  افتتاح اولین مرکز درمان ترک اعتیاد در هفته دولت با حضور معاونت محترم پیشگیری استان مازندران جناب آقای رمضانعلی گلچوبی و رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس و جمعی از مسئولین واحد ها در شهرستان چالوس برگزار شد.

آقای گلچوبی معاونت محترم پیشگیری ضمن خرسندی از افتتاح این مرکز، این مرکز را اولین مرکز درمان و باز توانی سرپایی اعتیاد در شهرستان چالوس و پنجاه و یکمین مرکز در استان مازندران که از سازمان بهزیستی مجوز دریافت نموده اند نامید و در خصوص نحوه و چگونگی  ارائه خدمات در این مرکز به جامعه هدف توضیحاتی ارائه نمودند.

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۰۹ شهریور ۹۵ ، ۱۰:۰۶
بهزیستی چالوس


پیام رئیس جمهور به دکتر محسنی بندپی

حجت‌الاسلام دکتر «حسن روحانی» رئیس جمهوری در مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی از انوشیروان محسنی‌بندپی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به سبب کسب رتبه برتر دستگاه براساس ارزیابی عملکرد، تقدیر و تجلیل کرد.
🔹متن پیام حسن روحانی رئیس جمهور به شرح ذیل است:
 "جناب آقای دکتر محسنی‌بندپی
معاون محترم وزیرو رئیس سازمان بهزیستی کشور"

در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از همت و تلاش ارزنده جنابعالی و تمام کارکنان محترم آن سازمان، در راستای توسعه و اعتلای کشور و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کسب رتبه برتر در محور سلامت اداری جشنواره شهید رجایی سال 1395، تشکر و قدردانی می‌کنم.
                                                                                                                          " حسن روحانی-رئیس جمهور"پیام رئیس سازمان بهزیستی کشور در پی کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی

 
معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور به مناسبت انتخاب این سازمان به عنوان سازمان برتر درجشنواره شهید رجایی پیام تبریک صادر کرد.

"انوشیروان محسنی‌بندپی" معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با انتخاب بهزیستی در ارزیابی عملکرد به عنوان سازمان برتر در جشنواره شهید رجایی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 همکاران ارجمند نامگذاری ایام به مناسبت‌های خاص فرصتی برای تجلیل از دست‌اندرکاران مرتبط با آن مناسبت می‌باشد یکی از این مناسبت‌ها، هفته دولت بوده که از جمله برنامه‌های آن برگزاری جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و نهادینه کردن فرهنگ پاسخگویی دقیق و بموقع به ارباب رجوع، شفافیت و ارتقای شاخص‌های سلامت اداری، ارزیابی و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود. خدای بزرگ را شاکرم که توفیق عطا کرد تا بر اساس ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی، سازمان بهزیستی کشور به عنوان سازمان برتر انتخاب و مفتخر به دریافت لوح سپاس از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران شود. این موفقیت را به همه همکاران معزز و پرتلاش سازمان (اعم از حوزه‌های ستادی و اجرایی از نزدیکترین تا دورترین نقطه جغرافیایی)در سراسر کشور تبریک گفته و مراتب سپاس خود را از این طریق اعلام می‌دارم. توفیق،  عزت و سربلندی شما را از خداوند منان مسئلت دارم.

                                            انوشیروان محسنی بندپی
          معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور


۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۰۹ شهریور ۹۵ ، ۰۹:۱۴
بهزیستی چالوس

روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۰۴ شهریور ۹۵ ، ۱۸:۰۱
بهزیستی چالوس

مرتضی مهرزاد قهرمان والیبال نشسته چالوس و عضو تیم ملی والیبال نشسته و تنها نماینده پارالمپیک غرب مازندران به مسابقات ریو توسط رییس اداره بهزیستی و جمعی از مسوولین ورزشی بدرقه شد.

۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۰۴ شهریور ۹۵ ، ۱۷:۵۶
بهزیستی چالوس


۱ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۰۴ شهریور ۹۵ ، ۱۷:۴۰
بهزیستی چالوس