بهزیستی چالوس

روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس
ابزار وبلاگساخت و دریافت کد متن متحرک برای وبلاگ و سایت

اسلاید شو

۱۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

در ششمین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی چهار طرح خوداشتغالی از محل پرداخت تسهیلات قرض الحسنه افتتاح گردید.

۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۱۴:۱۵
بهزیستی چالوس

۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۱۴:۰۵
بهزیستی چالوس


۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۱۲:۲۱
بهزیستی چالوس


۱ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۱۰:۰۵
بهزیستی چالوس

با آغاز هفته بهزیستی چادر بهزیستی شهرستان چالوس در ساحل رادیو دریا با هدف معرفی رئوس فعالیت های سازمان بهزیستی و توزیع بروشور و کتابچه با موضوعات پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی نو پدید بر پا شد.

۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۸ تیر ۹۵ ، ۰۹:۵۰
بهزیستی چالوس

رئیس اداره بهزیستی و جمعی از کارکنان اداره بهزیستی شهرستان چالوس  در دومین روز از هفته گرامیداشت  بهزیستی با سالمندان مرکز توانبخشی روزانه سالمندان مهر خضراء دیدار نمودند.


۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۴ تیر ۹۵ ، ۱۳:۳۶
بهزیستی چالوس


۰ نظر موافقين ۰ مخالفين ۰ ۲۴ تیر ۹۵ ، ۱۳:۱۳
بهزیستی چالوس

مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در روز پنج شنبه  24تیر ماه  مصادف با  هفته بهزیستی برگزار شد.

  این مراسم با حضور رئیس محترم و کارکنان اداره بهزیستی شهرستان چالوس و مدیران مهد های کودک این شهرستان برگزار شد و  در پایان حاضرین با ادای احترام در مزار شهدا، با آرمان های والای شهدای گرانقدر، امام شهداء و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس وشهدای دانشگاهی را گرامی داشتند.

 

 

۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۴ تیر ۹۵ ، ۱۲:۴۷
بهزیستی چالوسحجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی راشدی نوری در نشست با رئیس و مسئوولان واحدهای بهزیستی چالوس که به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد، ضمن تبریک ایام اظهار کرد: کارهای شما ظریف، عاطفی پرمسئولیت است که می تواند جلوی بسیاری از آسیب های اجتماعی را بگیرد.

وی گفت: فعالیت های شما نیاز به فرهنگ سازی و اطلاع رسانی بیشتر دارد.
 امام جمعه چالوس با بیان اینکه شناسایی افراد آسیب دیده سخت است، تصریح کرد: برخورد شما با افراد که دچار آسیب هستند باید بسیار حساس و ظریف باشد.
راشدی نوری در پایان با اعلام اینکه امروزه در جامعه با معضلات فراوانی از جمله مشکلات اخلاقی و رفتاری روبرو هستیم، گفت: این مشکلات سبب سستی نظام و بنیان خانواده‌ها شده است، بنابراین باید دید آسیب‌ها از کجا آغاز می‌شوند و چگونه باید حل شوند.
شایان ذکر است؛ در ابتدای این نشست رئیس و مسئوولان واحدهای بهزیستی شهرستان چالوس گزارش عملکردی از فعالیت های اداره بهزیستی این شهرستان ارائه کردند.

۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۳ تیر ۹۵ ، ۱۵:۲۸
بهزیستی چالوس


۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۲۳ تیر ۹۵ ، ۱۵:۱۸
بهزیستی چالوس
۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۰۶ تیر ۹۵ ، ۱۳:۴۰
بهزیستی چالوس

محمد گلچین‌مهر صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد که به‌مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور مسؤولان شهرستان برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان چالوس گفت: به‌مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با حضور تشکل‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه اعتیاد و پیشگیری از آن، نمایشگاه اطلاع‌رسانی در حوزه پیشگیری از اعتیاد برپا شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف شناسایی و اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها برگزار شد، افزود: با توجه به اینکه بیشتر خانواده‌ها پس از گذشت چند ماه و یا چند سال از اعتیاد فرزندان خود مطلع می‌شوند بنابراین آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها امری ضروری است.

رئیس اداره بهزیستی چالوس آگاهی‌بخشی به خانواده‌ها را برای شناسایی عواقب ناشی از اعتیاد برای خود و فرزندانشان را از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه که به‌مدت سه‌روز در محل میدان مخابرات چالوس بر پا است با همکاری انجمن خانواد معتادان( نارانان و نارانین)، انجمن معتادان گمنام، اداره بهزیستی، نیروی انتظامی و تشکل‌های مردم‌نهاد فعال شهرستان برگزار شد و با توزیع کتاب‌ها و بروشور شیوه برخورد خانواده‌ها با فرد بیمار و حتی پس از پاک‌شدن از اعتیاد برای پایداری در این وضعیت اطلاع‌رسانی شده و مشاوره‌ای حضوری نیز در این مرکز انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پنج کمپ درمان معتادان در حوزه ترک اعتیاد در چالوس وجود دارد، بیان کرد: علاوه بر دو مرکز مشاوره شهرستان، یک مرکز مشاوره به صورت رایگان نیز در اداره بهزیستی مستقر است که توسط کارشناسان اداره اقدام به مشاوره برای مراجعان می‌کند.

گلچین‌مهر با اعلام اینکه مرکز درمان سرپایی ترک اعتیاد نیز در آینده‌ای نزدیک در چالوس افتتاح می‌شود خاطر‌نشان کرد: در سه‌ماه نخست سال‌جاری بیش از 200 نفر از شهرهای چالوس، هچیرود و مرزن‌آباد به‌مراکز کمپ ترک اعتیاد مراجعه کردند.


۰ نظر موافقين ۱ مخالفين ۰ ۰۶ تیر ۹۵ ، ۱۱:۲۰
بهزیستی چالوس